Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Ohne Titel, handsigniert: Hrdlicka, nummeriert: XI/XXX, Lithographie auf bräunlichem Papier, Blattgröße ca. 48,3 x 62,8 cm, Edition Richard P. Hartmann (Prägestempel), oberer Rand mit ca. 3 cm langem Einriss
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.05.2021 - 15:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.05.2021 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-