Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025805/0078 -

Lothar Quinte *

Lothar Quinte * - Obrazy

(Neisse 1923-2000) Ohne Titel, handsigniert: Quinte, datiert: (19)71, nummeriert: 456/500, Siebdruck auf Karton, blattgroßer Druck ca. 70 x 49,8 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Lothar Quinte *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.05.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online