Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025805/0008 -

Christo * (Javacheff Christo)

(Gabrovo, Bulgarien 1935-2020 New York) The Umbrellas, handsigniert oben rechts: Christo, typographisch bezeichnet und datiert: Christo: The Umbrellas, Japan - USA, 1984-91. California, USA, Site., Photo: Wolfgang Volz., Offset-Lithographie in Farbe, blattgroßer Druck, ca. 64 x 95 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Christo * (Javacheff Christo)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online