Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025819/0005

Dietmar Brehm *

(Linz 1947 geb.) Limes, handsigniert: Dietmar Brehm, datiert: 2001, nummeriert: 13/15, Siebdruck auf Papier, ca. 70 x 50 cm, verglast (Plexiglas), gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

18.05.2021 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Dietmar Brehm *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 18.05.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online