Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039275/0007

Edel Noth *

(Merseburg b. Halle 1895-1984 Puch b. Salzburg) Südlicher Hafen mit Segelschiffen links unten signiert: Edel Noth, Aquarell, Bildausschnitt ca. 40,5 x 60,5 cm, Papierpassepartout, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

20.05.2021 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Edel Noth *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.05.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online