Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039023/0018

Monogrammist RW

(20. Jahrhundert) Kärntner Bergbauernhof, monogrammiert (ligiert) und datiert unten rechts: WR (19)93, Aquarell auf Papier, ca. 24,5 x 34,5 cm, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

20.05.2021 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Monogrammist RW

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.05.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online