Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039384/0001

Georg Pezolt

(Salzburg 1810-1878) "Hellbrunn mit dem Untersberg"Kreidelithografie, Salzburg, 1837-1839, bezeichnet: "Nach d. Natur gez. G. Pezolt, lith. J(osef) St(ießberger) - Druck u. Verlag v. J. Oberer in Salzburg.", Blatt aus der Serie: "Die interessantesten Ansichten", ca. 11 x 16 cm Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

20.05.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:

Georg Pezolt

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.05.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online