Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039275/0008

Kopist Mitte 20. Jahrhundert

Boreas entführt Oreithya, Kopie im Kleinformat nach Peter Paul Rubens, rückseitig bezeichnet: Kopetzky Frz. 1949, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 18,5 x 18 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

20.05.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Kopist Mitte 20. Jahrhundert

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 20.05.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online