Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108716/0009

Arita Kraak Teller,

Japan, 18. Jh., Porzellan, unterglasurblau gemalter Vogelund Blumendekor, Dm. 39,8 cm, restauriert gesprungen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

17.05.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:

Arita Kraak Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Asiatische Kunst
Datum: 17.05.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online