Čís. položky 139-107302/0001

2 Imari Teller,

2 Imari Teller, - Starožitnosti

Japan, 18./19. Jh., Porzellan, bunt und gold gemalter Dekor, Dm. 29,6 cm, 31 cm, Goldränder etwas berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

17.05.2021 - 15:31

Vyvolávací cena:

2 Imari Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.05.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online