Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-012090/0001

Altschliff Brillant Ring

Platin 950, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 1,40 ct sowie Achtkantdiamanten zus. ca. 0,15 ct, RW 57, 5,3 g, in Etui, Ringschiene gebrochenøg5

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

27.05.2021 - 10:08

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Altschliff Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 27.05.2021 - 10:08
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2021