Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-030127/0024

Pomellato Halskette

Roségold 750, Länge ca.100 cm, Punzenblättchen mit Brillant 19,2 g øG19

Expert: Verena Bergmann Verena Bergmann
+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

27.05.2021 - 11:00

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Pomellato Halskette

+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 27.05.2021 - 11:00
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 20.05. - 27.05.2021