Onyx Ring
Gold 585, ein Altschliffbrillant, RW 63,5, 10,4 g øG8
27.05.2021 - 10:25
- Vyvolávací cena:
Onyx Ring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 27.05.2021 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2021 |