Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048620/0007

Brillant Kunzit Ring

Gold, Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,90 ct, 33,6 g, RW 50/51, Oberflächenmerkmale, Tragespurenøg34

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

10.06.2021 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Brillant Kunzit Ring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 10.06.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.05. - 09.06.2021