Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-109542/0048

Chinesisches Tablett,

Ende 19. Jh., Metall, versilbert, rechteckig, floraler Dekor, gravierter Vogeldekor, 27 x 22 cm, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

19.05.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Chinesisches Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 19.05.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online