Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108744/0003

Großer Imari Teller,

China, 18. Jh., Porzellan, rot, blau und gold gemalter floraler Dekor, Dm. 39 cm, bestoßen, mehrfach gesprungen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

19.05.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Großer Imari Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 19.05.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online