Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108535/0025

Zwei Engelsköpfe vor Wolke,

19./20. Jh., Holz geschnitzt, polychrom gefasst, versilbert und vergoldet, 34 x 25 cm, Altersschäden, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

19.05.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Zwei Engelsköpfe vor Wolke,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 19.05.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online