Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074002/0020

Kaiser Joseph II.,

Porträt in Uniform, Öl auf Leinwand, auf Karton, 42 x 32 cm, gerahmt, Ende 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

19.05.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kaiser Joseph II.,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 19.05.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online