Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073157/0010

Umkreis des Maximilian Joseph Schinnagl

(Burghausen 1697-1762 Wien) Südliche Landschaft mit Ruinen, Öl auf Leinwand, 32 x 40 cm, gerahmt

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

25.05.2021 - 13:49

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:49
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online