Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016690/0002

Italienische Schule, 18. Jahrhundert

Paar Jagdstillleben mit erlegtem Geflügel, Öl auf Holz, je 24 x 29 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

25.05.2021 - 13:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:45
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online