Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016690/0006

Italienische Schule, 17. Jahrhundert

Reitergefecht an einer Brücke, Öl auf Leinwand, 66 x 113 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

25.05.2021 - 13:47

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online