Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074002/0010

Österreichische Schule, 18. Jahrhundert

Mutter Anna Maria das Lesen lehrend, Öl auf Leinwand, 66 x 53 cm, gerahmt

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

25.05.2021 - 13:47

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online