Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074002/0011

Italienische Schule, 17. Jahrhundert

Südliche Landschaft mit Hirten und ihrer Herde, Öl auf Leinwand, 35 x 47,5 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

25.05.2021 - 13:50

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:50
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online