Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074328/0002

Künstler 19. Jahrhundert

Dorfstraße mit Magd, bezeichnet K. Hrlhirch, Öl auf Holz, 21 x 31,5 cm, gerahmt, (JP)

25.05.2021 - 13:01

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online