Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074313/0002

Künstler des 19. Jahrhunderts

Der überbrachte Brief, Kopie nach Jacob Ochtervelt, Öl auf Leinwand, 65 x 49 cm, gerahmt,(JP)

25.05.2021 - 13:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online