Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072292/0006

Karl Herbsthoffer

(Preßburg 1821-1876 Waidhofen/Thaya) Die Wahrsagerin, Öl auf Holz, 36 x 39,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2021 - 13:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Karl Herbsthoffer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online