Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070877/0003

Fritz Müller-Landeck

(Pismov 1865-1942 Lenggries) Tal bei Schloss Linderhof, signiert, bezeichnet Fritz Müller Landeck München, Öl auf Leinwand, 60 x 88 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2021 - 13:22

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Fritz Müller-Landeck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online