Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070877/0004

William Adolphe Bouguereau Nachahmer

(1825-1905) Die Nacht, Öl auf Leinwand, 90x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2021 - 13:28

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online