Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068449/0001

Hugo Darnaut

(Dessau 1851-1937 Merkenstein) Enten am Dorfweiher, signiert H. Darnaut, Öl auf Karton, 34 x 45,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2021 - 13:11

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Hugo Darnaut

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online