Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074313/0003

Deutsch (?), 18. Jahrhundert

Christus vertreibt die Wechsler aus dem Tempel, Öl auf Leinwand, 28 x 35,5 cm, gerahmt

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

25.05.2021 - 13:46

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Deutsch (?), 18. Jahrhundert

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online