Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074350/0002 -

Bernhard Mühlig

(Eibenstock 1829-1910 Dresden) Dorfstraße, im Hintergrund Blick auf den Wetterstein, signiert B. Mühlig, Öl auf Leinwand, 17 x 26 cm, gerahmt,(JP)

25.05.2021 - 13:18

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Bernhard Mühlig

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online