Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073951/0007

Künstler des 19. Jahrhunderts

Winterlandschaft, bezeichnet K. Sovanka, Öl auf Leinwand, 69,5 x 55 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2021 - 13:35

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Künstler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online