Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074243/0001

Adolf Raufer *

(Wien 1871-1965) Verschneite Winterlandschaft , signiert A. Raufer, Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, schmutzig, l. Kraklees, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.05.2021 - 13:30

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Adolf Raufer *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online