Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072401/0022

Künstler 19. Jahrhundert

Die sogenannte Thurykapelle im 9. Bezirk, Grisailleaquarell auf Papier, 11 x 15 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.05.2021 - 13:57

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Künstler 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:57
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online