Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072401/0024

Österreich um 1800

Landschaft mit Dorf und Fluß, beschriftet: Rouen Juillet 809Dessinée par Amelie Pomeline Saib, Sepiaaquarell auf Papier, 15 x 21 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.05.2021 - 13:59

Vyvolávací cena:

Österreich um 1800

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:59
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online