Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073437/0003

Gustav Zoula

(Österreich um 1900) Dürnstein, Hof und Pforte, signeirt und betitelt Zoula Gustav, Dürnstein, Aquarell auf Karton, 40 x 28 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.05.2021 - 14:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gustav Zoula

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 14:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online