Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073374/0001

Italien, Mitte 19. Jahrhundert

Panorama vom Lago di Como, Fragment, Aquarell auf Papier,19 x 49 cm, beschnitten, in zwei Teilen, beschädigt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.05.2021 - 14:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 14:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online