Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072603/0006

Wilhelm Beurlin

(erwähnt 1873-77; lebte in Triest) Bergkirche in einer Alpenlandschaft, signiert, undeutlich datiert W. Beurlin (18)63 ?, Öl auf Leinwand, 49,5 x 73 cm, gerahmt, beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

25.05.2021 - 13:26

Vyvolávací cena:

Wilhelm Beurlin

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online