Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073196/0001

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) "Altes Haus in Schladming - Ramsau", laut rückseitiger Bezeichnung, signiert A. Bareis, Aquarell auf Papier, 27 x 37 cm, Passep., gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

25.05.2021 - 13:53

Vyvolávací cena:

Alfred Bareis *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online