Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073630/0018 -

R. Gregorius, um 1900

Hund und Katz und der himmlische Beistand, signiert ..., Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2021 - 13:32

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

R. Gregorius, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online