Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073686/0003

Eva Meloun *

(Wien 1942 geb.) Gartenzaun, signiert Meloun, Öl auf Platte, 20 x 27 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.05.2021 - 13:21

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Eva Meloun *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online