Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073686/0004

Künstler 20. JHdt.

Damenportrait, Öl auf Leinwand auf Karton, 29 x 24 cm, Passep., gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.05.2021 - 13:27

Vyvolávací cena:

Künstler 20. JHdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online