Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074406/0003 -

Josef Wagner-Höhenberg

(Höhenberg 1870-1937 München) Ein guter Tropfen, signiert Wagner Höhenberg, Öl auf Leinwand, 75,5 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.05.2021 - 13:21

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Josef Wagner-Höhenberg

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online