Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073326/0001

Künstler 19. Jhdt.

Madonna mit Jesuskind, Öl auf Leinwand, 42 x 36 cm, gerahmt, Kraklees, Abblätterungen, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.05.2021 - 13:44

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:44
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online