Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073706/0003

M. Gottlieb, um 1920

Prunkvolles Interieur, signiert und datiert M. Gottlieb (1)920 (tlw. nachgezogen), Aquarell auf Malkarton, 44,5 x 57,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

25.05.2021 - 13:57

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

M. Gottlieb, um 1920

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 25.05.2021 - 13:57
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online