Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074422/0004

Johann Nepomuk Schödlberger Umkreis/Cirlce

Johann Nepomuk Schödlberger Umkreis/Cirlce - Obrazy

(1779-1853) Arkadische Landschaft mit figürlicher Staffage, Öl auf Leinwand, 64 x 84,5 cm, restauriert, beschädigt, gerahmt, (JP)

25.05.2021 - 13:06

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 25.05.2021 - 13:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online