Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 28

Enrique FUENTES, Wing, 2020

Mischtechnik auf Papier, 42 x 58 cm, gerahmt, signiert, Enrique FUENTES, 1980 in Mexiko City geboren, lebt und arbeitet in Wien und Berlin, www.artenriquefuentes.wixsite.com/enriquefuentes

27.05.2021 - 17:09

Dosažená cena: **
EUR 3.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Enrique FUENTES, Wing, 2020

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity-Kunstauktion zugunsten SOS MITMENSCH
Datum: 27.05.2021 - 17:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.05. - 26.05.2021