Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 93

SOSHANA, Ohne Titel, 1983

Acryl auf Papier, 41 x 31 cm, gerahmt, signiert, SOSHANA, 1927 in Wien geboren, 2015 in Wien verstorben, www.soshana.at

27.05.2021 - 17:33

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

SOSHANA, Ohne Titel, 1983

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity-Kunstauktion zugunsten SOS MITMENSCH
Datum: 27.05.2021 - 17:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.05. - 26.05.2021