Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0015

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Kopf, signiert, datiert bezeichnet P. Keil (19)92, Berlin, Acryl auf Platte, 63 x 55 cm, o. R.,

25.05.2021 - 10:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 25.05.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online