Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0008

Robert Fink

(1887-1937) Die Brücke, signiert Fink Rob,Öl auf Leinwand, 46 x 57 cm, gerahmt,

25.05.2021 - 10:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Robert Fink

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 25.05.2021 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online